Bądź na bieżąco,

zapisz się na newsletter

nie teraz nie, dziękuję
 
  • PL
  • EN
  • DE
  • FR

Modele bram

 

prominent_9016_front.jpgPROMINENT

Nawet model klasyczny może się czasami spodobać całkiem niekonwencjonalnie: W pełni ocynkowana brama uchylna PROMINENT z poszyciem z blachy stalowej dostępna jest bez dopłaty w 5 różnych kolorach. Na przykład w kolorze białe aluminium lub brązowa sepia. Zgodnie z Twoim gustem i występującymi już elementami architektonicznymi.

 

elegant_9016_front.jpgELEGANT

Całkiem nowy - z wyrażną stylistycznie, gładką powierzchnią - nasz model ELEGANT prezentuje się wszędzie doskonale. Na marginesie: wszystkie bramy uchylne firmy Normstahl dostępne są na życzenie również z izolacją wykonaną fabrycznie.

 

style_9016_front.jpgSTYLE

Całkiem nowy - z wyrażną stylistycznie, gładką powierzchnią - ten model prezentuje się wszędzie doskonale. Na marginesie: wszystkie bramy uchylne firmy Normstahl dostępne są na życzenie również z izolacją wykonaną fabrycznie. Nasze nowe bramy uchylne STYLE i CLASSIC dostępne są do szerokości 3000 mm i wysokości 2420 mm.

 

kaseete_9016_front.jpgCASSETTES

Ten model z przetłoczeniami kasetonowymi prezentuje się wszędzie doskonale. Na marginesie: Wszystkie bramy uchylne firmy Normstahl dostępne są na życzenie również z izolacją wykonaną fabrycznie.

 

classic_9016_front.jpgCLASSIC

Brama uchylna CLASSIC przekonuje swoją klasyczną powierzchnią z przetłoczeniami kasetonowymi - prawie wszędzie prezentuje się doskonale. Na marginesie: wszystkie bramy uchylne firmy Normstahl dostępne są na życzenie również z izolacją wykonaną fabrycznie. Nasze nowe bramy uchylne STYLE i CLASSIC dostępne są max. o szerokości do 3000 mm i wysokości 2420 mm.

 

twenty_9016_front.jpgTWENTY

Oparta na modelu Prominent. Niedroga wersja bramy uchylnej do wykończenia obiektów lub garaży z elementów prefabrykowanych. Grubość poszycia 0,33 mm, mechanizm podnoszący z kątowników stalowych, uchwyt o ładnym kształcie w formie litery T. Dostępna w kolorze brązowym i białym - oczywiście z powierzchnią poddaną wysokojakościowej obróbce końcowej.

 

prominent_rustico_8014.jpgPROMINENT RUSTICO

Nawet model klasyczny może się czasami spodobać całkiem niekonwencjonalnie: w pełni ocynkowana brama uchylna PROMINENT RUSTICO z poszyciem z blachy stalowej dostępna jest bez dopłaty w 5 różnych kolorach. Za sprawą charakterystycznego frezowania środkowego brama uchylna prezentuje się w rustykalnym, ale jeszcze nowoczesnym stylu.

 

jodelka_9016_front.jpgPROMINENT JODEŁKA

Nawet model klasyczny może się czasami spodobać całkiem niekonwencjonalnie: W pełni ocynkowana brama uchylna z poszyciem z blachy stalowej dostępna jest bez dopłaty w 5 różnych kolorach. Na przykład w kolorze błękit gołębi lub brązowa sepia. Zgodnie z Twoim gustem i występującymi już elementami architektonicznymi.

 

prominent_perforacja.jpgPROMINENT Z PERFORACJĄ

Nawet model klasyczny może się czasami spodobać całkiem niekonwencjonalnie: W pełni ocynkowana brama uchylna z poszyciem z blachy stalowej dostępna jest bez dopłaty w 5 różnych kolorach. Na przykład w kolorze zieleń mchu lub brązowa sepia. Zgodnie z Twoim gustem i występującymi już elementami architektonicznymi.

 

bramy_design.jpgBRAMY DESIGN - Stylizowana brama uchylna ELEGANT

Każda brama jest niepowtarzalna: żaden materiał nie nadaje się tak dobrze dla nowczesnego wzornictwa, jak aluminium. Wygląda jednocześnie kosztownie, modnie i elegancko.

Dlatego bramy garażowe z poszyciem z aluminium stanowią optymalne wykończenie nowoczesnej architektury. Sama brama przekonuje pierwszorzędnymi materiałami.

 

variant_aluframe_front.jpgVARIANT

Poszycia drewniane z bezbarwnie preimpregnowanego świerku nordyckiego dostępne są w trzech atrakcyjnych wariantach wzorniczych: z poszyciem układanym w jodełkę, z poziomym żłobkowaniem w poprzek lub odeskowaniem układanym pionowo lub po przekątnej, do wyboru pod kątem z lewej lub prawej strony.

Naturalny sposób łączenia ze sobą funkcjonalności i walorów estetycznych.

 


Zobacz więcej - strona producenta Normstahl