Bądź na bieżąco,

zapisz się na newsletter

nie teraz nie, dziękuję
 
  • PL
  • EN
  • DE
  • FR

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo jest już zintegrowane w naszych bramach. Wszystkie bramy i napędy do bram są badane i certyfikowane przez niemiecki urząd TÜV Product Service!

 

jeszcze_pewniej.jpgRaz jeszcze zoptymalizowaliśmy bezpieczeństwo Twojej rodziny

Dzięki nowym osłonom na płaszczu i na ościeżnicy bram z napędem, dzięki poprawionej ochronie krawędzi naroży i nowym, elastycznym listwom z tworzywa sztucznego na płaszczu bramy i ościeżnicy ryzyko zranienia jest praktycznie wykluczone.

 

doskonala_ochrona.jpgDoskonała ochrona

Tuleje ochronne, zabezpieczające sprężyny, uniemożliwiają przypadkowe dotknięcie lub włożenie palców do sprężyny - szczególnie sensowne , gdy w pobliżu bawią się dzieci. Tuleje ochronne zabezpieczają też przed odskoczeniem elementów sprężyn.

 

zabezpieczenie.jpgZabezpieczenie przed urwaniem

Bramy uchylne Normstahl posiadają sprawdzoną zasadą działania: Zamiast jednej, dużej sprężyny bramy pracują z wieloma małymi, wyrafinowanie zabezpieczonymi sprężynami, opatentowanym rozwiązaniem "Multi-Energiepaket". Jeżeli nawet zerwie się jedna sprężyna, brama nadal działa bez żadnych zakłóceń.

 

zaryglowanie.jpgPewne zaryglowanie

Bezpieczne ryglowanie dwupunktowe zatrzaskuje się samoczynnie i zabezpiecza przed nieproszonymi gośćmi również w połączeniu z napędem bramy Normstahl (automatyczne ryglowanie i odryglowanie).

 


Zobacz więcej - strona producenta Normstahl